fot1

Zachęcamy do obejrzenia całej fotogalerii zdjęć z tegorocznej edycji targów Pro Building Expo. Galeria znajduje się w zakładce Multimedia - 2016, wystarczy kliknąć tutaj, aby zostać przekierowanym: http://www.probuildingexpo.pl/multimedia/2016/fotorelacja-2016.

targi ocena

Zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety, która pozwoli nam poznać Waszą opinię na temat tegorocznych targów. Wasz głos jest dla nas bardzo ważny! Ankieta nie zajmie więcej niż minutę! Link do ankiety: http://www.survio.com/survey/d/W1K1D8N5O7W1B9A4Q

 

 MG 0833

Podczas tegorocznych targów organizatorzy po raz pierwszy nagrodzili najaktywniejsze gospodarczo firmy przyznając statuetki „Tajny Agent Biznesu” targów Pro Building Expo.

Laureatami Konkursu z ramienia Gminy Stężyca zostały firmy:

- Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe LASKA Anna Laska

- OBOJAN Sp. z o.o.

- Centrum Edukacji i Promocji Regionu Lidia Czapiewska oraz Danmar Sp. z o. o. - domy drewniane

Firmy wytypowane ze strony Pro Building Expo to:

- Profix Sp z o.o.

- FLex Polska Sp. z o.o.

- Stalco Sp. z o.o. Sp. K.

- Przedsiębiorstwo Pordykcyjne Heiztechnik Sp. z o.o. Sp. K.

- Stanley Black&Decker Polska Sp. z o.o.

- Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o.

- Newell Poland S.A.

- Proma Polska Sp. z o.o.

 

Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...
Nagrody „Tajny Agent Biznesu” ...

ludzie

12 czerwca tuż po godz. 22.00, koncertem Dody zakończyły się targi Pro Building Expo 2016.

W dniach 11 i 12 czerwca na terenie Nadbałtyckiego Centrum Rekreacji i Turystyki w Stężycy odbywały się targi Pro Building Expo. Organizatorzy Gmina Stężyca oraz firma Tad Met przygotowali profesjonalne miasteczko targowe dla ponad 200 wystawców i kilkunastu tysięcy zwiedzających, którzy odwiedzili targi podczas tych dni.

Jako firma która od ponad 26 lat działa w branży i zna ją doskonale stwierdziliśmy, że takie targi są potrzebne w naszym regioniemówi Waldemar Ostrowski członek zarządu firmy Tad Met. Podobne tak ogromne targi branży przemysłowej odbywają się na południu Polski, a nasz region ma przecież ogromny potencjał. Działa na nim kilka tysięcy firm, które świetnie się rozwijają. Nasi klienci i kontrahenci o dawna sygnalizują nam, że u nas, na Pomorzu powinno zaistnieć takie wydarzenie. Dlatego odpowiadamy na potrzebę rynku i budujemy nową markę na targowej mapie Polski, właśnie Pro Building Expododaje.

Na targach każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jeśli ktoś prowadzi biznes i szuka nowych rozwiązań, technologii czy narzędzi, to uczestnictwo w Pro Building Expo było najlepszym wyborem. Idealna okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych, przetestowania najnowszych usług i produktów, skorzystania z atrakcyjnych rabatów i ofert targowych. Dla zwiedzających wystawcy przygotowali tak dużą ilość atrakcji i konkursów, że właściwie co chwilę na którymś ze stanowisk słychać było okrzyki radości tych, którzy wygrywali nagrody.

Czym różni się Pro Builiding Expo od innych tego typu wydarzeń? Przede wszystkim targi te łączą handel z rodzinnym piknikowaniem. Przez dwa dni targowe zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą wystawców i jednocześnie skorzystać z setek atrakcji, które specjalnie dla nich zostały przygotowane w strefie dla dzieci, dla kobiet czy motoryzacyjnej.

Na zakończenie targów organizatorzy przygotowali koncert zespołu Coctail, jako support gwiazdy wieczoru Dody. Doda niosła publiczność swoją niesamowitą energią i sprawiła, że był to wyjątkowy wieczór dla Stężycy.

Już dziś organizatorzy zapraszają za rok na Pro Building Expo 2017.

pierwszy dzien22

Kilka minut po godzinie 10:00 rozpoczął się pierwszy dzień targów Pro Building Expo. Na zwiedzających czekało kilkaset stoisk usytuowanych w profesjonalnie przygotowanych halach wystawienniczych oraz kilkadziesiąt indywidualnych stoisk zewnętrznych. Był to przede wszystkim czas na zapoznanie się z szeroką ofertą handlową i skorzystanie ze specjalnych targowych promocji.

Dla tych, którzy przybyli licznie wraz z całymi rodzinami czekało wiele atrakcji. Na scenie głównej odbyły się pokazy mody odzieży roboczej takich marek jak PROFIX czy CERVE. W strefie motoryzacyjnej ogromnym zainteresowaniem cieszyły się wyścig na kosiarkach. Rywalizacja była zaciekła szczególnie w kategorii Pań, gdzie doszło do dogrywki.

Nie zabrakło oczywiście atrakcji dla dzieci, które z wymalowanymi buźkami szalały w strefie dziecięcej. Można było skorzystać z lekcji udzielania pierwszej pomocy, zrobić sobie zdjęcie z ulubionymi postaciami z bajek czy obejrzeć teatrzyk, który przygotowały „Latające Babcie”.
Wielu wystawców ma przygotowane specjalne atrakcje i konkursy dla wszystkich, którzy odwiedzają ich stoiska, dlatego warto znaleźć czas i przybyć na targi w niedzielę 12 czerwca.

Zapraszamy wszystkich na drugi dzień targów, na którym przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcji. Bramy zostaną otwarte już jutro o godz. 11: 00, a o godz. 19: 30 startują koncerty. Na początek zapraszamy na występ zespołu Coctail, a zaraz po nim o godz. 20:30 na scenie pojawi się DODA.

Wstęp na targi jest bezpłatny!

doda 900x500

W niedzielę 12 czerwca, na zakończenie targów zapraszamy na koncert. Już o godz. 19:00 na scenie pojawi się zespół coverowy Cocktail. Rozgrzeje on publiczność najbardziej znanymi i lubianymi utworami zarówno polskimi jak i zagranicznymi. Zespół znany jest z ogromnej energii na scenie i znakomitej umiejętności błyskawicznego nawiązywania kontaktu z publicznością.

Zaraz po nich około godziny 20:30 na scenie pojawi się Doda. Doda to artystka, której nie trzeba przedstawiać, a jej występ to coś więcej niż koncert. W Stężycy artystka wystąpi z programem AntyTour 2016.

 cocktail 900x500

tabliczka nagroda

Podczas targów organizatorzy czyli Gmina Stężyca oraz firma Tad - Met po raz pierwszy nagrodzą najaktywniejsze gospodarczo firmy naszego regionu przyznając statuetki „Tajny Agent Biznesu” Pro Building Expo. Laureatami Konkursu zostaną wyjątkowe firmy, stanowiące gospodarczą wizytówkę regionu, będące świadectwem, iż nasz region dysponuje znacznym potencjałem gospodarczym oraz dużymi możliwościami rozwojowymi.

 

pb kolaz sportowy

Zapraszamy na spotkania ze sportowcami podczas targów Pro Building Expo, między innymi z kierowcą rajdowym teamu BMW Irkiem Sikorą. Irek Sikora przywiezie na targi kilka egzemplarzy najnowszych motorów sportowych ww. marki. Będzie to niewątpliwie okazja do rozmowy o moto-rach, ale również o startach Irka w rajdach motorowych.

Odbędzie się też spotkanie z Tomaszem Kucharem Mistrzem Polski w rajdach samochodowych, a aktualnie debiutantem w nowej formule rajdów Rallycross. Tomasz wykona pokaz driftu i zaprezentuje odwiedzającym targi swoje umiejętności.

Podczas wydarzenia swoje umiejętności bokserskie zaprezentuje Marcin Rekowski, trzykrotny Mistrz Polski w boksie amatorskim. Marcin przeszedł na boks zawodowy i na targach będzie można przyglądać się jego treningom, ale również porozmawiać o jego dotychczasowej karierze i planach zawodowych na przyszłość.

Kolejnymi sportowymi atrakcjami będą m.in.: konkurs wymiany koła na czas, konkurs w podciąganiu się na drążku czy wyścigi na kosiarkach.
Dla dzieci animatorzy przygotowali wiele zabaw i konkursów sportowych, a dodatkowo, przez oba dni targów będzie można wziąć udział w zajęciach Zumby.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne!

pbexpo konkurs haslo

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie: Zostań Ambasadorem Pro Building Expo! Konkurs prowadzony jest na oficjalnym fanpage targów: fb.com/ProBuildingExpo. Aby wziąć udział w Konkursie należy pod postem konkursowym (w komentarzu) opublikować hasło promujące i zachęcające do udziału w targach Pro Building Expo!

Konkurs trwa od 2.06.2016 r. do 10.06.2016 r. do godz. 12:00. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane 15.06.2016 r. pod postem dot. Konkursu.

W Konkursie zostaną nagrodzone trzy najbardziej kreatywny hasła:
1 miejsca - wkrętarka Makita model 6723DW, polar LahtiPro
2 miejsce - polar LahtiPro, t-shirt, miarka Fisher 5m
3 miejsce - polar LahtiPro, miarka Fisher 5m

Regulamin Konkursu

tadmet konkurs v2
Zapraszamy do udziału w konkursie dla dzieci organizowanym przez Radio Kaszebe. Masz pomysł na logo targów Pro Building Expo? Wykonaj je dowolną metodą plastyczną i wyślij na adres firmy Tad Met ul. Kapliczna 5, 83-400 Kościerzyna. Na prace czekamy do 6 czerwca (decyduje data stempla pocztowego). Wraz z projektem należy wysłać dokładne dane osoby biorącej udział w konkursie: imię, nazwisko, adres zamieszkania raz nr telefonu.

Rozwiązanie konkursu nastąpi 12 czerwca podczas targów w Amfiteatrze w Stężycy.

Na pierwsze trzy mejsca czekają nagrody:
I miejsce: hulajnoga
II miejsce: łyżworolki
III miejsce: piłka z autografami + odtwarzacz mp3


Szczegóły: http://radiokaszebe.pl/zaprojektuj-logo-targow-tad-met/

STREFA DLA KOBIET KOLAZ

Na targach Pro Building Expo przygotowano również strefę dla Pań, w której nie zabraknie atrakcji! Zapraszamy do odwieszenia mi.n. stoiska luksusowej marki ARBONNE, której produkty zawierają składniki pochodzenia wyłącznie roślinnego, marki Forever Living Products z kosmetykami z aloesu czy firmy Estetiue, która będzie udzielać porad z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Co więcej, na stoisku marki MARY KAY Panie uzyskają porady oraz konsultacje w zakresie codziennej pielęgnacji twarzy oraz będą miały możliwość skorzystać z zabiegu satynowych dłoni i ust.

Dodatkowo drugiego dnia targów odbędzie się spotkanie z braffiterką z cyklu „Zostań swoją własną braffiterką”. Specjalistka w dziedzinie doboru biustonoszy przekaże wiedzę niezbędną przy zakupie tej jakże ważnej części naszej garderoby. Opowie też, jakie są skutki zdrowotne noszenia źle dobranego biustonosza. Chętne Panie będą mogły nauczyć się, jak samodzielnie wykonywać badanie piersi. Towarzyszyć będzie jej fryzjerka, która pokaże, jak w ciągu kilku minut wyczarować fryzurę do pracy i na spotkanie z przyjaciółmi oraz doradzi jak zadbać o włosy w sezonie letnim.

Nie zabraknie także porad dotyczących profesjonalnego makijażu na spotkaniu z wizażystką i kosmetyczką. Zdradzi ona między innymi tajniki prawidłowego wykonania makijażu latem. Przekaże także kilka cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji naszej cery w trakcie upałów.

W strefie dla Pań przez dwa dni targów odbywać się będą również zajęcia z Zumby. Serdecznie zapraszamy! 

kolaz motoryzacyjna

Podczas targów będziecie mogli odwiedzić specjalną strefę motoryzacyjną, w której każdy miłośnik motoryzacji znajdzie coś dla siebie.

Niewątpliwą atrakcją będzie możliwość podziwiania starych amerykańskich samochodów. Wśród tych zabytkowych aut znajdą się: Cadillac 1959, Buick Police 1977, Cadillac Convertible 1969, Cadillac Flatwood 1954 Buick La Sabre 1969.

Zwolennicy dwóch kółek, będą mogli obejrzeć motocykle retro na wystawie przygotowanej przez Jarosława Czapiewskiego, który już od 20 lat odnawia zdezelowane i nadgryzione zębem czasu konstrukcje niemieckiego producenta BMW.

Zapraszamy również na spotkanie z kierowcą rajdowym teamu BMW Irkiem Sikorą. Irek Sikora przywiezie na targi kilka egzemplarzy najnowszych motorów sportowych ww. marki. Będzie to niewątpliwie okazja do rozmowy o motorach, ale również o startach Irka w rajdach motorowych.

W strefie motoryzacyjnej pojawi się także Tomasz Kuchar, Mistrz Polski w rajdach samochodowych, a aktualnie debiutant w nowej formule rajdów Rallycross. Tomasz wykona pokaz driftu i zaprezentuje odwiedzającym targi swoje umiejętności.

Firma RIDGID zaprezentuje natomiast wyjątkowy motocykl trójkołowy.

Każdego dnia targów będzie można wziąć udział w wyścigach na kosiarkach. Zawody dedykowane są zarówno dla Pań jak i Panów, a zwycięzcy mogą liczyć na specjalne nagrody.

kolaz dzieci

Targi Pro Building Expo to nie tylko spotkanie firm, prezentacja produktów i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, to również idealne miejsce na spędzenie wolnego weekendu całą rodziną.

Podczas dwóch dni targów organizatorzy przygotowali ogromną strefę zabaw dla dzieci, w której znajdzie się wiele atrakcji.

Dla najmłodszych zaplanowano m.in. malowanie buziek, zajęcia plastyczne (malowanie rękoma), pokazy baniek z dymem, baniek gigantów oraz formowanie balonów. Animatorzy poprowadzą gry i zabawy w terenie w tym: zabawy z chustami animacyjnymi, zabawy z liną, slalom z taczkami oraz wiele innych gier sprawnościowych.

Najmłodsi goście targów będą mogli spotkać się z postaciami z bajek, Kubusiem Puchatkiem, Tygryskiem i Kłapouchym.

Młodzi majsterkowicze i miłośnicy doświadczeń chemiczno-fizycznych będą mieli okazję do spotkania z Panem Profesorkiem, który na oczach widowni przeprowadzać będzie doświadczenia i eksperymenty, a dla poszukiwaczy skarbów przygotowano zabawy w poszukiwaniu złota.

Uwielbiający gotowanie będą mogli poczuć się jak prawdziwy Master Chief, przy produkcji cukierków, a konstruktorzy zbudować wielkie budowle w technice „JUNIOR”.

Drugiego dnia targów dodatkowo będzie można wziąć udział w KARAOKE dla najmłodszych, czy DYSKOTECE pod gołym niebem.
Co najważniejsze, wszystkie te atrakcje są dla dzieci BEZPŁATNIE!

Dodatkowo za opłatą będzie można skorzystać z Parku Zabaw wyposażonego w Zjeżdżalnie Trampoliny, Dmuchany Plac Zabaw dla najmłodszych (z małą zjeżdżalnią), zamek do skakania, suchy basen z piłeczkami.

Przy tak ogromnej liczbie atrakcji dla dzieci nie może również zabraknąć miejsca na SŁODKĄ GASTRONOMIĘ, gdzie po całym dniu zabawy będzie można nabrać energii kosztując lodów, ciasteczek, waty cukrowej czy popcornu.

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na Targi Pro Building Expo.

 

targi final

Pro Building Expo to nietypowe spotkanie biznesu z wielu branż. W jednym miejscu na terenie 9 hektarów, spotkają się firmy z branży budowlanej, wykończeniowej, narzędziowej, hydraulicznej, stolarskiej, odzieżowej i wielu innych. Będzie to wyjątkowa okazja do spotkanie Biznesu z Biznesem (BTB) oraz Biznesu z Klientem Indywidualnym (BTC).

Tegoroczna, IV już edycja organizowana jest wspólnie z Gminą Stężyca na terenie nowego obiektu rekreacyjnego w Stężycy. Przepiękny park otaczający amfiteatr wraz z potrzebną do organizacji wydarzenia infrastrukturą, jest idealnym miejscem na targi, które łączyć mają handel z przyjemnie spędzonym czasem.

Dzień pierwszy przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Drugiego dnia natomiast zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia targów i skorzystania z licznych atrakcji przygotowanych dla całych rodzin.

Zapraszamy do Stężycy 11 i 12 czerwca na jedyne takie targi w Polsce!

Wystawcy

14-fein.jpgMADONIS---AGRECOL.PNGprofix_logo_100x100.jpg11-spartus.jpgdromet_logo_100x100.jpglogo_delta.jpggrundfos_logo_100x100.png04-wolf-garten-expert.jpggardenserwis_logo_100x100.jpgbosch.pnglogo_irwin.jpgproline_logo_100x100.jpgcellfast_logo_100x100.jpgduss-logo_100x100.pngbenepol_logo_100x100.pngcolumbus_logo_100x100.jpglahti_pro_logo_100x100.jpgmix_system_logo_100x100.pngdreamgarden_logo_100x100.jpgwoflmann_logo_100x100.pngpatrol_logo_100x100.jpgweldas_logo_100x100.jpgjonnesway_logo_100x100.jpgnestle_logo_100x100_v2.pngproma_100x100.jpgregalux_logo_100x100.jpggrohe_logo_100x100.jpgjungenheinrich_logo_100x100.png16-tweetop.jpgkemppi_logo_100x100.jpgirudek_logo_100x100.jpgaction_logo_100x100.jpgizolex_logo_100x100.jpgcorona_logo_100x100.jpgwalter_logo_100x100.jpgvirgo_logo_100x100.pngstanley_logo_100x100.jpgandre_logo_100x100.jpg08-heiztechnik.jpgstahlwille_logo_100x100.jpgpro_logo_100x100.jpgdrago-logo-100x100.jpgbison_bial_100x100.jpgsaint_gobain_logo_100x100.jpg.pngkarcher_logo_100x100.jpgnovweld_logo_100x100.jpg01-3m.jpgspax.pngpstrading_logo_100x100.jpgkrause_logo_100x100.jpgstalco.pngnorwit_logo_100x100.pnghitachi_logo_100x100.jpgmerkator_logo_100x100.jpglogo_revline.jpgesab_logo_100x100.jpgperun_logo_100x100.jpgprowellness_logo_100x100.jpgmaqstock_logo_100x100.jpggaleco_logo_100x100.pngamgtechnik_logo_100x100.pngpawlowski_logo_100x100.jpgbostitch_logo_100x100.jpgclinex.pngatlas_logo_100x100.jpgmscompany_logo_100x100.jpg15-vera.jpgmarma_logo_100x100.png07-kerg.jpgbeko_logo_100x100.jpglogo_jasol.jpgtryton_logo_100x100.jpgsadlowscy_logo_100x100.jpgfogo_logo_100x100.jpgtymkan_logo_100x100.jpgmar_logo_100x100.jpgvesbo_logo_100x100.pnglogo_rj.jpgcerva.pngabicor.pngdulux_logo_100x100.jpgnozar_logo_100x100.jpgosborn_logo_100x100.jpgtechnicqll_logo_100x100.pngwolf_logo_100x100.jpgpolifarb_100x100.jpggrupa_amtra.png09-optimal.jpg13-secura.jpg06-holmatro.jpgnobiles_logo_100x100.jpgkaszubtravel_logo_100x100.jpgizopanel_logo_100x100.jpg02-club-cadet.jpgwiha_logo_100x100.jpgbip_logo_100x100.jpgcube_logo_100x100.jpgoktan_logo_100x100.jpgeuropatools_logo_100x100.jpgcubetex_logo_100x100.jpgrubi_logo_100x100.jpglyra_logo_100x100.jpgmetal_logo_100x100.jpgrurarz_logo_100x100.jpg05-acar.jpg03-mtd.jpgroto_logo_100x100.jpgfanar_logo_100x100.jpgalmacolor_logo_100x100.pngferro_logo_100x100.pngcrawtico_logo_100x100.jpgtalex_logo_100x100.jpgblackdecker_logo_100x100.jpgblue_dolphin_logo_100x100.jpg10-flex.jpgkaltmann_logo_100x100.jpgsas_logo_100x100.jpgkuchnieswiata_logo_100x100.pngkwazar_logo_100x100.jpgdorex_logo_100x100.jpgdewalt_logo_100x100.jpgfaac_logo_100x100.jpgsikkens_logo_100x100.jpgfisheri_logo_100x100.jpgkubala_logo_100x100.jpgglobus_logo_100x100.jpgnorres_logo_100x100.pngstanley_fatmax_logo_100x100.jpg12-roma.jpgmakita_logo_100x100.jpgjawar_logo_100x100.jpgeurogate_logo_100x100.jpgpolgar_logo_100x100.jpgrigid_logo_100x100.jpgmimal.pngkranzle_logo_100x100.jpgpslift_logo_100x100.jpgyato_logo_100x100.jpgairpress_logo_100x100.jpggrande.pngc80_logo_100x100.jpg
Początek strony